odbitki

Extra-foto: Wywoływanie zdjęć, odbitki: - zarejestruj się albo - zaloguj się.

Odbitka 10x15 od 29 groszy!

Szczegóły sprawdź w cenniku

Czas promocji ograniczony!
 ZAMÓW TERAZ! 

Login:
Hasło:

zaloguj
Przypomnienie hasła

rejestracja

Instrukcja krok po kroku

10x15 od 0.29 zł
13x18 od 0.99 zł
Wysyłka 7.99 zł

Pełny cennik

Formularz kontaktowy

e-mail: info@extra-foto.pl
telefon: 665 053 404

Krok po kroku   FAQ   Regulamin


Regulamin

Regulamin Extra-Foto.pl

Zostając użytkownikiem Extra-Foto.pl, powinieneś zapoznać się z poniższym regulaminem. Zakładając konto zgadzasz się na zawarte w regulaminie warunki korzystania z usług Extra-Foto.pl. Jest to jednoznaczne z umową między Tobą i Extra-Foto.pl. Naruszenie przez Ciebie regulaminu może skutkować wypowiedzeniem umowy przez Extra-Foto.pl.

1. Usługi fotograficzne udostępnione w www.extra-foto.pl na rzecz Użytkowników Serwisu Extra-Foto.pl realizowane sa przez firmę :

F.H.U. HANA Agata Lewkowicz
Chelmiec 54; 59-424 Mecinka
e-mail: info@extra-foto.pl
tel. 0 665 05 34 04
NIP 885-157-25-45, REGON 020409446
Nr rachunku bankowego: mBank 80 1140 2004 0000 3602 5418 0533


2. Serwis Extra-Foto.pl świadczy usługi fotograficzne polegające na wykonaniu odbitek na papierze fotograficznym z plików elektronicznych przesłanych do laboratorium. Podstawowym kanałem składania zlecenia jest strona internetowa. Wykonujemy także odbitki z plików przesłanych poprzez serwer ftp oraz dostarczonych płyt CD.

3. Wartość zamówienia składa się z następujących elementów:
- wartość odbitek zgodnie z zamówieniem
- koszt pakowania
- koszt przesyłki


4. Złożenie zamówienia w serwisie jest równoznaczne z zawarciem umowy na wykonanie usługi fotograficznej, której częścią jest niniejszy regulamin.

5. Wykonanie odbitek i wysłanie zdjęć następuje w terminie do 2 dni od dnia dokonania przez Zamawiającego płatności za usługę, przy czym za datę opłacenia przyjmuje się dzień zaksięgowania środków na rachunku bankowym Extra-Foto.pl. Dla realizacji zlecenia za zaliczeniem pocztowym termin 2 dni liczony jest od dnia potwierdzenia zamówienia przez Extra-Foto.pl u klienta. Do czasu realizacji zamówienia nie są wliczone soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy.

6. Extra-Foto.pl rezerwuje sobie prawo nie wykonania usługi, jeśli byłaby ona sprzeczna z obowiązującym prawem lub mogłaby narazić Extra-Foto.pl na straty.

7. W związku z tym, że właściwości zlecenia są związane bezpośrednio z osobą Zamawiającego nie przysługuje mu prawo do odstąpienia od umowy lub zwrotu produktu.

Paragon i faktura VAT

8. Firma ASPER jest podatnikiem VAT. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT prosimy o umieszczenie informacji o tym fakcie oraz danych podmiotu w komentarzu do zamówienia. Jeżeli przedmiotowa adnotacja nie znajdzie się w komentarzu do zamówienia, Extra-Foto.pl zastrzega sobie prawo do odmowy wystawienia faktury VAT do czasu zwrotu załączonego do przesyłki paragonu fiskalnego, usługa wystawienia faktury VAT w takim przypadku jest dodatkowo płatna 5 zł. W przypadku zagubienia paragonu fiskalnego nie jest możliwe uzyskanie jego duplikatu.

Polityka prywatności

9. Dane osobowe naszych Klientów podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 r. nr 133 poz. 883). Dane te są wykorzystywane przez serwis Extra-Foto.pl w celu realizacji zlecenia i kontaktu z Klientem. Przekazanie danych osobowych przez klienta stanowi wyrażenie zgody na ich wykorzystywanie przez Wykonawcę w zakresie określonym powyżej. Zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 roku Klient ma prawo do wglądu i zmiany swoich danych osobowych.

10. W przypadku zgody Klienta adres do korespondencji mailowej będzie wykorzystany również do wysyłania newslettera i informacji o promocjach.

Gwarancja jakości i reklamacje

11. Usługi wykonane przez Extra-Foto.pl objęte są gwarancją. Klientowi przysługuje prawo wniesienia reklamacji, jeśli stwierdzi, że parametry otrzymanych odbitek nie są zgodne ze złożonym zamówieniem. Dotyczy to różnic ilościowych pomiędzy przesyłką a zamówieniem, formatu zdjęć, rodzaju papieru jak i wad technicznych wykonanej usługi. Procedura składania reklamacji opisana jest w pkt. 12 niniejszego regulaminu.

12. Reklamacje można składać dowolną drogą, przy czym preferowana jest zgłoszenie ich pocztą elektroniczną. Rozpatrywane są tylko te, które zostaną zgłoszone do do 14 dni od daty wpłaty należności za zamówienie. W celu udokumentowania reklamacji należy reklamowane odbitki nadesłać na adres naszej firmy. W przypadkach, gdy zastrzeżenia nie dotyczą parametrów techniczne odbitek, ustaleń dotyczących zakresu reklamacji można dokonać e-mailem lub telefonicznie. W sprawie zgłoszonych reklamacji Extra-foto.pl zajmie stanowisko w terminie 7 dni od otrzymania przesyłki lub zgłoszenia (późniejszego z tych terminów). W przypadku uznania reklamacji Extra.Foto.pl na własny koszt dokona ponownej realizacji zamówienia w całości lub części albo zwróci wpłacone pieniądze (wybór rodzaju należy do Extra-Foto.pl).

13. Extra-Foto.pl wysyła odbitki za pośrednictwem Poczty Polskiej lub na wyraźne życzenie Klienta po dokonaniu dodatkowych ustaleń w inny sposób.

14. Extra-Foto.pl nie odpowiada za terminową realizację doręczeń przez przewoźnika. W przypadku wyboru przez Klienta wysyłki przy użyciu przesyłki nieewidencjonowanej (tj. Przesyłka priorytetowa nie polecona), Extra-Foto.pl nie ponosi odpowiedzialności za doręczenie przesyłki.

15. Extra-Foto.pl nie odpowiada za powstałe podczas transportu uszkodzenia mechaniczne przesyłek. W przypadku przesyłek poleconych i za zaliczeniem pocztowym w przypadku ich uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody w obecności pracownika poczty lub kuriera i nie przyjąć przesyłki. W przypadku przesyłek priorytetowych należy udokumentować uszkodzenia (np. zdjęcia) i sporządzić protokół szkody. Tylko w takim przypadku będą rozpatrywane reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas transportu.

16. Extra-Foto.pl odpowiada za materiały powierzone (klisze, płyty CD itp) tylko do wartości tych materiałów.

Promocja "Poleć nas znajomym"

System poleceń działa następująco:
a. Poinformuj swoich znajomych o serwisie fotograficznym extra-foto.pl i podaj im swój Login (nazwę użytkownika) jaki posiadasz w serwisie extra-foto.pl
b. Każdy nowy klient, który przy rejestracji w odpowiednim polu wpisze Twój login będzie uznany za poleconego przez Ciebie.
c. Jeżeli klient polecony przez Ciebie złoży i opłaci pierwsze zamówienie automatycznie do Twojego konta zostanie dopisana kwota 2 zł o którą zostanie pomniejszone Twoje najbliższe zamówienie.
d. Premia za poleconych klientów jest sumowana od każdego poleconego klienta i jest nieograniczona kwotowo oraz można ja wykorzystywać przy dowolnej ilości zamówień aż do wyczerpania kwoty premii. Premia nie jest wypłacana w gotówce.

Wywoływanie zdjęć

www.extra-foto.pl

Design: www.bonsel.pl

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.