Czy sklep z monitoringiem IP nie jest narażony na kradzież?

W obecnych czasach obserwuje się niemały wzrost przestępczości. Okazuje się, że niejeden przedsiębiorca bardzo boi się o nieruchomości, które są w jego posiadaniu. Niemniej jednak można temu zaradzić. Wielu właścicieli sklepów decyduje się chociażby na monitoring IP.

Jest to bardzo skuteczne rozwiązanie. Polega ono na tym, że kamery mają stały dostęp do Internetu, dzięki czemu możesz na bieżąco monitorować to, co się dzieje w sklepie. Niemniej jednak, zachodzi pytanie: Czy sklep z monitoringiem IP jest w stu procentach bezpieczny?

Szczerze mówiąc, w dużej mierze zależy to od Ciebie. Jak to możliwe?

Po pierwsze, jeśli w danym momencie nie patrzysz na to, co dzieje się przed kamerami, na nic zda się cały mechanizm. Niemniej jednak pozostaje jeszcze jeden problem.

Chodzi o to, żeby nie rozpowiadać wieści o tym, iż Twój sklep posiada monitoring IP. Wprawni złodzieje potrafią najpierw pozbawić budynek dostępu do Internetu, a następnie dokonać kradzieży.

Życzymy Ci powodzenia w zabezpieczeniu swoich nieruchomości!

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Hej, mam na imię Klaudia. W szkole podstawowej zaczęła się moja miłość do techniki, gdy na urodziny dostałam pierwszego laptopa. Byłam bardzo ciekawa, jak to wszystko funkcjonuje, stąd nauka, czytanie i dowiadywanie się. A tutaj, na tym właśnie blogu, chciałabym się podzielić wiedzą, którą zgromadziłam przez ostatnie lata!
Wszelkie prawa zastrzeżone (C)