Oprogramowanie dla budownictwa Planista 6.5.20

Występują różne programy komputerowe, które są przeznaczone dla firm budowlanych. Jednym z nich jest Planista 6.5.20. To oprogramowanie dla budownictwa służy do realizowania harmonogramowania robót budowlanych.

Dzięki temu oprogramowaniu można m.in.:

  • dla czynności zbiorczych oraz zwykłych ustalać daty charakterystyczne, których celem jest informowanie tylko o ważnych datach ściśle powiązanych z realizacją harmonogramu,
  • dla czynności zwykłych wyznaczać daty graniczne, które służą pilnowaniu narzuconych zakresów czasowych wyznaczonych dla całego lub fragmentu harmonogramu,
  • charakteryzować dodatkowo czynności z wykorzystaniem znaczników, dzięki którym możliwe jest dowolne sortowanie i filtrowanie harmonogramów. Zestawienia nakładów tworzone są dla przefiltrowanych czynności, np. dla określonego podwykonawcy.
  • na podstawie harmonogramu wykonywać automatycznie zestawienia okresowe (np. tygodniowe czy też miesięczne) na nakłady finansowe oraz rzeczowe. Istnieje opcja przeniesienia do Excela raportów dotyczących zapotrzebowania.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Hej, mam na imię Klaudia. W szkole podstawowej zaczęła się moja miłość do techniki, gdy na urodziny dostałam pierwszego laptopa. Byłam bardzo ciekawa, jak to wszystko funkcjonuje, stąd nauka, czytanie i dowiadywanie się. A tutaj, na tym właśnie blogu, chciałabym się podzielić wiedzą, którą zgromadziłam przez ostatnie lata!
Wszelkie prawa zastrzeżone (C)